Instellingen binnen voetbal.nl App

Geplaatst op

We zijn enkele wedstrijden bezig met de voetbal.nl app, en het moet gezegd het aantal klachten valt ontzettend mee. De app zit ook goed in elkaar en er zijn leuke dingen mee te doen. Wat wel opvalt is dat heel veel leden zichzelf hebben afgeschermd binnen de app  Bij ons eerste team zijn slechts 5 personen zichtbaar en de rest heeft status afgeschermd.   Je kunt er echter ook voor kiezen , om jezelf op normaal of beperkt zichtbaar te zetten . Dat geeft een stuk meer inzicht, maar de keuze is aan de leden zelf.

Dat veranderen van de instelling moeten de leden zelf doen binnen de app. Het kan niet door de club in sportlink worden gedaan.

O.a. bij verkiezing van man of the match is het natuurlijk leuker dat je op het alle team leden kunt stemmen anders wordt het een eentonig verhaal.

advertentie

advertentie

advertentie