Programma

Hieronder het voetbalkrantje (waarin is opgenomen: het wedstrijdprogramma, indeling scheidsrechters, vervoersschema’s jeugd en de veld- en kleedkamerindeling) en het actuele wedstrijdprogramma bijgewerkt via sportlink.

(Klik op de blauwe link om voetbalkrantje te downloaden)

seizoen 2018-2019 vbk (8) 0

zaterdag 20 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
08:45 HTC JO11-1 Den Ham JO11-1 Sportpark Pelikaan (Zwolle) beker Te spelen
09:00 Daarlerveen JO15-1 Den Ham JO15-4 Sportpark De Belt (Daarlerveen) beker Te spelen
09:45 SVVN JO9-4G Den Ham JO9-3 Sportpark Groot Lochter (Nijverdal) beker Te spelen
10:00 Den Ham JO11-4 Sportlust Vroomshoop JO11-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-3 Excelsior '31 JO15-4 Sportpark De Rohorst (Den Ham) beker Te spelen
10:00 DES JO13-1 Den Ham JO13-1 Sportpark Gagelman (Nijverdal) beker Te spelen
11:00 Den Ham MO15-1 Excelsior '31 MO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 1 Oranje Nassau 1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham JO19-2 v.v. Hellendoorn JO19-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 8 De Zweef 4 Zat. Sportpark De Rohorst (Den Ham) beker Te spelen
15:00 KOSC VR1 Den Ham VR1 Sportpark 'n Tooslag (Ootmarsum) beker Te spelen

woensdag 24 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
19:30 Den Ham MO15-1 EFC '58 MO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) beker Te spelen

zaterdag 27 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
08:30 JVC Dedemsvaart JO10-4 Den Ham JO10-4 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier Te spelen
08:30 Oranje Nassau JO13-2 Den Ham JO13-1 Sportpark Ossenkoppelerhoek (Almelo) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO12-1 Rohda Raalte JO12-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-1 Rood Zwart JO10-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-1 HHC Hardenberg JO9-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-2 Juventa '12 JO10-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-4 SVVN JO9-4G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO11-1 Enter Vooruit JO11-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 SJO JCO JO9-2G Den Ham JO9-2 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
08:45 SJO JCO JO11-3 Den Ham JO11-2 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
09:00 Den Ham JO13-2 USV JO13-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:30 HHC Hardenberg JO11-9 Den Ham JO11-3G Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-2 Haarle JO15-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-1 Holten JO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO12-2 DES JO12-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO11-4 Juventa '12 JO11-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Bruchterveld JO9-1 Den Ham JO9-3 Sportpark Noppenweide (Bruchterveld) regulier Te spelen
10:00 DES JO10-4 Den Ham JO10-3 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen
11:00 Den Ham JO17-3 Gramsbergen JO17-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
11:00 Den Ham MO15-1 v.v. Hellendoorn MO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
11:00 De Zweef JO13-3G Den Ham JO13-3G Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen
11:15 SJO JCO JO15-5 Den Ham JO15-3 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
12:00 Den Ham MO17-1 SJO JCO MO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO15-4 SVVN JO15-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO17-2 SVVN JO17-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:30 OZC VR2 Den Ham VR2 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
14:15 Den Ham 6 HHC Hardenberg 13 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 2 DZC '68 4 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 4 SVV '56 3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 5 SVZW 5 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 7 Bergentheim 5 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 SVI 1 Den Ham 1 Sportpark De Siggels (Zwolle) regulier Te spelen
14:30 OZC 3 Den Ham 3 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
14:30 Gramsbergen JO19-1 Den Ham JO19-1 Sportpark 't Hoge Holt (Gramsbergen) regulier Te spelen
14:30 OZC 6 Den Ham 8 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
14:30 MVV '69 VR1 Den Ham VR1 Sportpark De Leemkamp (Hellendoorn) regulier Te spelen
14:30 Sportlust Vroomshoop JO19-1 Den Ham JO19-2 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier Te spelen
15:00 De Zweef JO17-1 Den Ham JO17-1 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen

woensdag 31 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
19:00 Enter Vooruit MO15-1 Den Ham MO15-2 Sportpark De Werf (Enter) regulier Te spelen

zaterdag 3 november

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
08:30 JVC Dedemsvaart JO13-4 Den Ham JO13-2 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier Te spelen
08:30 Oranje Nassau JO9-5 Den Ham JO9-4 Sportpark Ossenkoppelerhoek (Almelo) regulier Te spelen
08:30 Quick '20 JO10-4 Den Ham JO10-1 Sportpark Vondersweijde (Oldenzaal) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-2 Gramsbergen JO9-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-3 Heracles avc JO10-5G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO11-2 HHC Hardenberg JO11-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 SJO JCO JO9-1G Den Ham JO9-1 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
09:00 Den Ham MO15-2 Juventa '12 MO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:00 Den Ham JO13-3G Excelsior '31 JO13-7 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:30 Excelsior '31 JO10-4 Den Ham JO10-2 Sportpark De Koerbelt (Rijssen) regulier Te spelen
09:45 v.v. Hellendoorn JO12-1 Den Ham JO12-2 Sportpark De Voordam (Hellendoorn) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO11-3G Nieuwleusen SV JO11-4 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-3 Lemelerveld JO15-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO10-4 Voorwaarts V. JO10-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO9-3 Vroomshoopse Boys JO9-6 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Be Quick '28 JO12-1 Den Ham JO12-1 Sportpark Be Quick '28 (Zwolle) regulier Te spelen
10:00 DES JO15-2 Den Ham JO15-4 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen
10:15 SJO JCO JO11-6G Den Ham JO11-4 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
10:15 Witkampers JO11-1 Den Ham JO11-1 Sportpark Leussinkpark (Laren Gld) regulier Te spelen
10:30 Hulzense Boys JO15-2 Den Ham JO15-2 Sportpark Smidserve (Nijverdal) regulier Te spelen
11:00 DOS '37 JO15-1 Den Ham JO15-1 Sportpark Het Midden (Vriezenveen) regulier Te spelen
12:00 Den Ham VR2 JVC Dedemsvaart VR2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO19-1 SJO JCO JO19-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO17-1 DOS '37 JO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:15 ASV '57 6 Den Ham 7 Sportpark 't Heuveltje (Aadorp) regulier Te spelen
12:30 v.v. Hellendoorn 2 Den Ham 2 Sportpark De Voordam (Hellendoorn) regulier Te spelen
12:30 Heino MO17-1 Den Ham MO17-1 Sportpark De Kampen (Heino) regulier Te spelen
12:30 Sparta E. 8 Den Ham 5 Sportpark Schreurserve - Sparta (Enschede) regulier Te spelen
13:00 De Zweef JO17-2 Den Ham JO17-2 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen
13:00 Grol MO15-1 Den Ham MO15-1 Sportpark Den Elshof (Groenlo) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 3 Gramsbergen 3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 8 ENC '09 3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham VR1 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham JO19-2 SVZW JO19-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Sparta E. 1 Den Ham 1 Sportpark Schreurserve - Sparta (Enschede) regulier Te spelen
14:30 Gramsbergen 5 Den Ham 4 Sportpark 't Hoge Holt (Gramsbergen) regulier Te spelen
14:30 Bergentheim 5 Den Ham 6 Sportpark Moscou (Bergentheim) regulier Te spelen
14:30 Rohda Raalte JO17-6 Den Ham JO17-3 Sportpark Tijenraan (Raalte) regulier Te spelen

zaterdag 10 november

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
08:30 Enter JO10-1 Den Ham JO10-3 Sportpark De Krompatte (Enter) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO11-2 Lemelerveld JO11-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-1 SVZW JO10-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-2 Marienheem JO9-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 ST: SC Balkbrug/Avereest JO9-1G Den Ham JO9-1 Sportpark De Balk (Balkbrug) regulier Te spelen
08:45 De Zweef JO10-3 Den Ham JO10-2 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen
09:00 Den Ham JO13-3G Sportlust Vroomshoop JO13-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:00 Daarle SP JO11-2G Den Ham JO11-4 Sportpark N' Kadiek (Daarle) regulier Te spelen
09:00 Voorwaarts V. JO12-1 Den Ham JO12-2 Sportpark 't Twistveen (Westerhaar-vriezenv Wijk) regulier Te spelen
09:15 JCLE JO13-1 Den Ham JO13-2 Sportpark De Kei (Slagharen) regulier Te spelen
09:30 Den Ham MO15-1 Longa '30 MO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com