Programma

Hieronder het voetbalkrantje (waarin is opgenomen: het wedstrijdprogramma, indeling scheidsrechters, vervoersschema’s jeugd en de veld- en kleedkamerindeling) en het actuele wedstrijdprogramma bijgewerkt via sportlink.

(Klik op de blauwe link om voetbalkrantje te downloaden) seizoen 17/18.

vbk300917 0

zaterdag 30 september

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort
08:30 JVC Dedemsvaart JO13-6 Den Ham JO13-4 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier
08:30 HHC Hardenberg JO9-3 Den Ham JO9-2 Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier
08:45 Den Ham JO11-4 SVZW JO11-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO11-5 Den Ham JO11-6 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO9-1 DES JO9-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO9-3 Gramsbergen JO9-3G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO9-4 Marienberg JO9-2G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 SJO JCO JO13-1 Den Ham JO13-1 Sportpark Westbroek (Arrien) regulier
08:45 Juventa '12 JO11-7 Den Ham JO11-7 Sportpark 't Lageveld (Wierden) regulier
09:15 Den Ham JO13-2 Nieuw Heeten JO13-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
09:30 Den Ham MO13-1 Excelsior'31 MO13-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
09:30 JVC Dedemsvaart JO11-1 Den Ham JO11-1 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier
10:00 Den Ham JO15-3 SJO JCO JO15-4 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:00 Den Ham JO15-1 Vroomshoopse Boys JO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:00 Den Ham JO11-3G Wijhe '92 JO11-4G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:00 Den Ham JO11-2 JCLE JO11-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
11:00 Den Ham JO19-2 Sportlust Vr. JO19-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
11:15 Den Ham JO13-3G Lemelerveld JO13-4G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
11:30 Den Ham JO15-2 Hulzense Boys JO15-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
11:45 SJO JCO JO15-6 Den Ham JO15-4 Sportpark Westbroek (Arrien) regulier
12:00 Den Ham 2 Enter Vooruit 3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
12:00 Den Ham JO17-2 DKB JO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
12:15 Zwolsche Boys 4 Den Ham 3 Jo van Marle sportpark (Zwolle) regulier
12:30 Bergentheim 5 Den Ham 8 Sportpark Moscou (Bergentheim) regulier
12:30 Vroomshoopse Boys JO17-1 Den Ham JO17-1 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier
12:30 OZC VR2 Den Ham VR2 Sportpark Westbroek (Arrien) regulier
13:00 Den Ham MO17-1 Achilles '12 MO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
13:30 Den Ham JO17-3 ST: SC Balkbrug/Avereest JO17-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
14:15 Den Ham 6 Nieuwleusen SV 7 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
14:30 Den Ham 1 Blauw Wit'66 1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
14:30 Bergentheim 3 Den Ham 4 Sportpark Moscou (Bergentheim) regulier
14:30 Excelsior'31 14 Den Ham 7 Sportpark De Koerbelt (Rijssen) regulier
14:30 Vroomshoopse Boys 7 Den Ham 5 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier
14:30 DOS '37 JO19-1 Den Ham JO19-1 Sportpark Het Midden (Vriezenveen) regulier
15:00 Hellendoorn v.v. VR1 Den Ham VR1 Sportpark De Voordam (Hellendoorn) regulier

zaterdag 7 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort
08:30 Hardenberg '85 JO11-1 Den Ham JO11-2 Sportpark Baalderveld (Hardenberg) regulier
08:30 Vroomshoopse Boys JO9-1 Den Ham JO9-1 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier
08:45 Den Ham JO11-1 De Zweef JO11-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO11-7 SVV '56 JO11-2G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO11-6 Rohda R. JO11-6 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO9-2 Gramsbergen JO9-2G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO9-5 Gramsbergen JO9-6 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 PH JO11-5 Den Ham JO11-4 Sportpark Schelfhorst (Almelo) regulier
09:00 Den Ham JO13-4 Bergentheim JO13-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
09:00 Den Ham MO13-1 USV MO13-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
09:00 DES JO11-5G Den Ham JO11-5 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier
10:00 Den Ham JO15-1 ASC '62 JO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:00 DES JO15-1 Den Ham JO15-2 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier
10:00 ASC '62 JO13-1 Den Ham JO13-1 Sportpark Gerner (Dalfsen) regulier
10:00 De Zweef JO11-3 Den Ham JO11-3G Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier
10:00 JCLE JO9-3G Den Ham JO9-4 Sportpark De Kei (Slagharen) regulier
10:15 Den Ham JO15-4 JVC Dedemsvaart JO15-6 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:15 Den Ham JO13-3G SJO JCO JO13-7G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:45 Den Ham MO15-1 SJO JCO MO15-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
11:00 Den Ham JO17-2 JCLE JO17-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
11:00 De Zweef JO15-4G Den Ham JO15-3 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier
12:00 Den Ham 2 Oranje Nassau 2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
12:00 Den Ham JO19-1 Hulzense Boys JO19-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
12:15 Den Ham MO17-1 SDC '12 MO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
12:30 Hollandscheveld 2 Den Ham 3 Sportpark De Oosthoek (Hollandscheveld) regulier
12:30 SVZW JO17-1 Den Ham JO17-1 Sportpark Het Lage Veld (Wierden) regulier
12:45 Nieuwleusen SV 5 Den Ham 8 Sportpark Het Klaverblad (Nieuwleusen) regulier
13:15 Enter Vooruit 7 Den Ham 7 Sportpark De Werf (Enter) regulier
13:30 Den Ham JO17-3 HHC Hardenberg JO17-5 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
14:15 Den Ham 6 Lutten SC 3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
14:30 Den Ham 1 Sparta E. 1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
14:30 Den Ham VR1 SVZW VR1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
14:30 Den Ham JO19-2 DETO JO19-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
14:30 HHC Hardenberg 9 Den Ham 4 Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier
14:30 HHC Hardenberg 13 Den Ham 5 Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier

vrijdag 13 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort
19:30 JVC Dedemsvaart VR25+1 Den Ham VR25+1 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier

zaterdag 14 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort
08:30 SVZW JO11-4 Den Ham JO11-7 Sportpark Het Lage Veld (Wierden) regulier
08:45 Den Ham JO11-5 Lemele JO11-2G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO11-3G Raalte JO11-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO9-3 Daarle SP JO9-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 Den Ham JO9-1 DETO JO9-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
08:45 SJO JCO JO15-5 Den Ham JO15-4 Sportpark Westbroek (Arrien) regulier
08:45 Hulzense Boys JO9-2 Den Ham JO9-5 Sportpark Smidserve (Nijverdal) regulier
09:00 DES JO11-1 Den Ham JO11-1 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier
09:30 Den Ham JO13-2 Lemelerveld JO13-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
09:30 JVC Dedemsvaart JO9-2 Den Ham JO9-2 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier
09:45 SVVN JO11-3 Den Ham JO11-6 Sportpark Groot Lochter (Nijverdal) regulier
10:00 Den Ham JO15-3 Rohda R. JO15-8 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:00 Den Ham JO13-1 Nieuwleusen SV JO13-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:00 Den Ham JO11-2 Vroomshoopse Boys JO11-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:00 Den Ham JO11-4 Kloosterhaar JO11-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
10:00 JVC Dedemsvaart MO15-1 Den Ham MO15-1 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier
10:00 Rohda R. MO13-1 Den Ham MO13-1 Sportpark Tijenraan (Raalte) regulier
10:30 Juliana '32 VR1 Den Ham VR1 Sportpark Groot Driene (Hengelo) regulier
11:00 ST: SC Balkbrug/Avereest JO17-1 Den Ham JO17-2 Sportpark De Balk (Balkbrug) regulier
11:00 De Zweef JO15-1G Den Ham JO15-1 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier
11:00 HHC Hardenberg JO13-7 Den Ham JO13-3G Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier
11:00 Lemelerveld JO13-4G Den Ham JO13-4 Sportpark Heidepark (Lemelerveld) regulier
12:00 Den Ham JO17-1 MVV '29 JO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
12:00 Den Ham JO15-2 Excelsior'31 JO15-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier
12:30 v.v. Dieren 2 Den Ham 2 Sportpark Het Nieuwland (Dieren) regulier
12:30 SVVN JO19-2 Den Ham JO19-2 Sportpark Groot Lochter (Nijverdal) regulier
13:00 Hardenberg '85 VR2 Den Ham VR2 Sportpark Baalderveld (Hardenberg) regulier
14:00 Vilsteren JO17-1 Den Ham JO17-3 Sportpark Molenesch (Vilsteren) regulier
14:30 Den Ham 3 Lutten SC 2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier