Uitslagen en standen 28012017

Geplaatst op

uitslagen_en_standenlijst29012017

De bal rolde zaterdag bij drie wedstrijden weer om de punten. VR2 kon het helaas niet bolwerken aan de Voart en verloor met 4-0. Den Ham 2 had wel een prima aftrap van 2017: zij versloegen Excelsior ’31 met 1-0 en ontdeden zich niet alleen van de laatste plaats maar ze klommen zelfs over de Rijssenaren heen. Voor spektakel op de Rohorst moesten de toeschouwers bij het vlaggenschip eventjes geduld hebben. 75 minuten lang zat de thuisploeg in ZAC en as en zag het de Zwollenaren een Kragtige partij spelen. Gelukkig vergaten de gasten hun sterke spel na de 2-0 voorsprong voort te zetten. Met de spoedcursus balletje wegtrappen en tijdrekken kreeg ZAC zelf echter het deksel op de neus. De blauwwitters gaven vol gas in het Hammer kwartiertje en toverden alsnog een punt tevoorschijn. Diverse dames van Den Ham zorgden op 28-1-2017 voor een opzienbarend tafereel. Een gelegenheidscombi van VR1/VR2 pakte zaterdagavond laat een puike derde plek op een groot interprovinciaal zaalvoetbaltoernooi in het Drentse land. De toppers hadden in de middag ook nog op de groene buitenmat gevoetbald. Het zal maandag wel een rustige training worden…………..

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com