v.v. Den Ham: Samen Sterk

Geplaatst op

Na de sensationele 3-2 zege van oud-Den Ham op het huidige vlaggenschip van de blauwwitten kan voorzitter Dennis Bosch een bomvol clubhuis laten genieten van zijn luchtige, humoristische en met foto’s ondersteunde nieuwjaarsrede. In zijn terugblik memoreert hij o.a. aan de uitermate lucratieve clubkascampagne van de Rabobank voor het brinkdorp, het bijzondere afscheidsduel van eerste elftalspeler Tim Nijzink, de geslaagde vriendinnendag en de vele succesvolle activiteiten in 2017. De metamorfose van het multifunctionele clubhuis is natuurlijk de blikvanger van het afgelopen jaar: een sterk staaltje Hammer samenwerking. De verbeterde deal met Grolsch, een gezamenlijk afgesloten contract met Sportlust, Voorwaarts en Vroomshoopse Boys, wordt door de aanwezigen eveneens met groot gejuich begroet. In het lopende seizoen vallen de prestaties van het eerste elftal op. Hoofdtrainer Jurgen Kok heeft van Den Ham 1 een echte vechtmachine gemaakt, die vriend en vijand verbaasd en verwachtingen schept voor de tweede seizoenshelft. De club wordt gedragen door 250 vrijwilligers en de vele trouwe leden, die decennialang aan de vereniging verbonden zijn. Preses Bosch hoopt dat de aanleg van het fietspad dit jaar afgerond gaat worden, zodat iedereen het sportpark veilig kan bereiken. Hij geeft verder aan dat v.v. Den Ham zich blijft inzetten voor normen en waarden. In 2018 wordt er een voorlichtingsavond over drugs gehouden en de NIX-18 campagne geldt nog steeds. Voor dit jaar staan er verder geen grote projecten op het programma, maar staat in het teken van het verenigingsleven en de omgang met elkaar, ook hierbij geldt: Samen Sterk.

De gehele speech in de bijlage:

Nieuwjaarsreceptie 2018 v.v. Den Ham

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com