Vooraankondiging worsten aktie

Geplaatst op

Beste leiders/leidsters,

 

Na het succes van de vorige drie jaren, gaan de jeugdleden dit jaar weer worsten verkopen. Op vrijdagavond 13 oktober gaan de spelers/speelsters van de E- t/m de B-jeugd huis aan huis rookworsten, droge worsten en bakleverworsten van onze plaatselijke slager Bennie Ekkel verkopen. Om de actie een succes te laten worden hebben we alle hulp van de spelers, maar ook van u als leiders/leidsters nodig. Daarom organiseert de Activiteitencommissie een informatieavond op maandag 9 oktober om 19.00 uur in het clubhuis. Noteert u deze datum alvast in uw agenda! Ook vragen we u vrijdagavond 13 oktober vrij te houden om uw team te helpen bij de verkoop. Zorgt u ervoor dat het duidelijk is dat ALLE spelers beschikbaar zijn op deze avond vanaf 17.30 uur en dat de ouders die toezeggen om te helpen er ook daadwerkelijk zijn! We zijn ook een aantal chauffeurs nodig, hierover benaderen we u op korte termijn!

 

Alvast bedankt voor uw hulp en nogmaals graag tot ziens op maandag 9 oktober!

 

advertentie

advertentie

advertentie