Complete historie v.v. Den Ham 1946 – 2006 / 2015

Geplaatst op

Toen ik vandaag zocht in de digitale historie van de v.v. Den Ham dacht ik dat het eigenlijk wel mooi zou zijn om al die info digitaal ter beschikking te stellen aan geïnteresseerden. Tevens is op die manier de bewaring van al dat materiaal voor het nageslacht veel beter geregeld.

Het betreft allemaal info verzameld door onze eigen Jan van Broons, de Hammer John Frederikstad.

Onze dank aan hem is dan ook groot.  Het betreft de digitale versie van ons jubileumboek 1946-1996 en de eerste aanvulling daarop van 1996-2006.

Daarnaast vindt u alle knipsels uit allerlei kranten en weekbladen vanaf 1990 tot en met 2015. Dat varieert van knipsels van allerlei wedstrijden en gebeurtenissen tot rouwadvertenties. Alles wat onder de ogen van Jan van Broons kwam werd uitgeknipt en opgeplakt.

Al het materiaal hebben we vervolgens gescand en gelet op de grootte van alles (plm. 425 mb) op de Google Drive gezet omdat dit te veel data is voor onze website.

Via onderstaande link kunt u al dit moois lezen en eventueel downloaden. Wij wensen u er veel plezier bij.

HISTORIE V.V. DEN HAM