Programma

Hieronder het voetbalkrantje (waarin is opgenomen: het wedstrijdprogramma, indeling scheidsrechters, vervoersschema’s jeugd en de veld- en kleedkamerindeling) en het actuele wedstrijdprogramma bijgewerkt via sportlink.

(Klik op de blauwe link om voetbalkrantje te downloaden)

vbk 4

Voetbalkrantjes

Downloaden
0

zaterdag 21 september

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
08:30 DETO JO8-1G Den Ham JO8-1 Sportpark Het Midden (Vriezenveen) regulier Te spelen
08:30 JVC Dedemsvaart JO13-4 Den Ham JO13-3 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier Te spelen
08:30 SVVN JO10-2 Den Ham JO10-2G Sportpark Groot Lochter (Nijverdal) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-4G Marienberg JO10-3G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-3G Lemele JO9-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-1G Hardenberg '85 JO10-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO11-2G PH JO11-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-3G Lemele JO10-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:00 Den Ham JO13-1G SJO JCO JO13-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:30 JVC Dedemsvaart JO9-1 Den Ham JO9-1G Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier Te spelen
09:45 Juventa '12 JO9-3 Den Ham JO9-2G Sportpark 't Lageveld (Wierden) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO11-1G DETO JO11-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO12-1G Heino JO12-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO13-2G DES JO13-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-4 Vroomshoopse Boys JO15-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-3 Luctor Et Emergo JO15-4 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 SP Daarle JO11-1G Den Ham JO11-3 Sportpark N' Kadiek (Daarle) regulier Te spelen
10:30 Holten JO12-1 Den Ham JO12-2G Sportpark Meermanskamp (Holten) regulier Te spelen
10:30 Den Ham MO15-1 Heino MO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) oefen Te spelen
10:45 SVZW JO15-1 Den Ham JO15-1 Sportpark Het Lage Veld (Wierden) regulier Te spelen
11:15 De Zweef JO17-3G Den Ham JO17-3 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen
11:45 Juventa '12 JO15-2 Den Ham JO15-2 Sportpark 't Lageveld (Wierden) regulier Te spelen
12:00 Den Ham VR2 OZC VR2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO19-1 SJO HH'97 JO19-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO19-2 JCLE JO19-2G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham MO17-1 SJO Dalen/DSC MO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO17-2 Heino JO17-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:15 DOS '37 JO17-1 Den Ham JO17-1 Sportpark Het Midden (Vriezenveen) regulier Te spelen
12:45 Enter Vooruit 3 Den Ham 2 Sportpark De Werf (Enter) regulier Te spelen
12:45 Excelsior '31 7 Den Ham 4 Sportpark De Koerbelt (Rijssen) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 5 OZC 5 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 9 OZC 7 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 7 DOS '37 10 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham VR1 Oranje Nassau VR1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 8 DOS '37 8 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 ASC '62 1 Den Ham 1 Sportpark Gerner (Dalfsen) regulier Te spelen
14:30 Vroomshoopse Boys 5 Den Ham 6 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier Te spelen
14:30 OZC 3 Den Ham 3 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen

woensdag 25 september

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
19:30 Den Ham JO17-1 Heino JO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) Oefenwedstrijd Te spelen

zaterdag 28 september

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
08:15 SVZW JO11-1 Den Ham JO11-1G Sportpark Het Lage Veld (Wierden) regulier Te spelen
08:30 Vroomshoopse Boys JO9-4 Den Ham JO9-3G Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO12-2G NEO JO12-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO8-1 Luctor Et Emergo JO8-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-2G ASV '57 JO9-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-1G Oranje Nassau JO9-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Juventa '12 JO11-2 Den Ham JO11-2G Sportpark 't Lageveld (Wierden) regulier Te spelen
08:45 SJO JCO JO10-1G Den Ham JO10-1G Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
09:00 Den Ham JO13-3 JCLE JO13-3G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:00 Vilsteren JO10-1G Den Ham JO10-3G Sportpark Molenesch (Vilsteren) regulier Te spelen
09:30 HHC Hardenberg JO10-5G Den Ham JO10-4G Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier Te spelen
09:45 Den Ham JO10-2G v.v. Hellendoorn JO10-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-1 Bergentheim JO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO11-3 SVZW JO11-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-2 DETO JO15-2G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Vroomshoopse Boys MO15-1 Den Ham MO15-1 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier Te spelen
10:15 Nieuwleusen SV JO13-1 Den Ham JO13-1G Sportpark Het Klaverblad (Nieuwleusen) regulier Te spelen
10:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 Den Ham JO19-1 Sportpark De Wijk (De Wijk) regulier Te spelen
10:45 SVZW JO15-2 Den Ham JO15-3 Sportpark Het Lage Veld (Wierden) regulier Te spelen
11:00 DETO JO15-3 Den Ham JO15-4 Sportpark Het Midden (Vriezenveen) regulier Te spelen
11:15 Den Ham JO17-3 Excelsior '31 JO17-5 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
11:30 Rohda Raalte JO12-2 Den Ham JO12-1G Sportpark Tijenraan (Raalte) regulier Te spelen
12:00 Den Ham 2 HHC Hardenberg 3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO17-1 DETO JO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Twedo MO17-1 Den Ham MO17-1 Sportpark Veenoord (Veenoord) regulier Te spelen
12:10 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 Den Ham VR2 Sportpark De Dubbeltreffer (Sibculo) regulier Te spelen
12:30 SP Daarle VR1 Den Ham VR1 Sportpark N' Kadiek (Daarle) regulier Te spelen
13:00 HHC Hardenberg JO19-4 Den Ham JO19-2 Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier Te spelen
14:15 Den Ham 6 SVV '56 3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 3 Bruchterveld 2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 1 Hulzense Boys 1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Markelo JO17-2G Den Ham JO17-2 Sportpark Endemansdijk (Markelo) regulier Te spelen
14:30 ASV '57 4 Den Ham 5 Sportpark 't Heuveltje (Aadorp) regulier Te spelen
14:30 Bruchterveld 3 Den Ham 8 Sportpark Noppenweide (Bruchterveld) regulier Te spelen
14:30 HHC Hardenberg 13 Den Ham 7 Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier Te spelen
15:00 HHC Hardenberg 12 Den Ham 9 Sportpark De Boshoek (HHC) (Hardenberg) regulier Te spelen

vrijdag 4 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
19:30 ASV '57 VR25+1 Den Ham VR25+1 Sportpark 't Heuveltje (Aadorp) regulier Te spelen

zaterdag 5 oktober

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
08:30 PH JO10-2 Den Ham JO10-2G Sportpark Schelfhorst (Almelo) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-1G SVZW JO9-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-3G Vroomhoopse Boys JO10-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO11-2G Vroomhoopse Boys JO11-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Hulzense Boys JO12-1 Den Ham JO12-2G Sportpark Smidserve (Nijverdal) regulier Te spelen
09:00 Den Ham JO13-3 Bergentheim JO13-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:00 VMC JO10-1G Den Ham JO10-1G Sportpark 't Lankamp (Vasse) regulier Te spelen
09:30 De Zweef JO9-3 Den Ham JO9-2G Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen
09:30 Sportclub Rijssen JO11-1G Den Ham JO11-3 Sportpark De Koerbelt (Rijssen) regulier Te spelen
09:45 DETO JO8-2G Den Ham JO8-1 Sportpark Het Midden (Vriezenveen) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO11-1G v.v. Hellendoorn JO11-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO9-3G HHC Hardenberg JO9-3 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO10-4G SJO JCO JO10-5G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO12-1G Lemelerveld JO12-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-2 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham MO15-1 v.v. Hellendoorn MO15-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Hulzense Boys JO15-1 Den Ham JO15-1 Sportpark Smidserve (Nijverdal) regulier Te spelen
10:30 SJO FC Dalfsen JO13-1G Den Ham JO13-1G Sportpark Gerner (Dalfsen) regulier Te spelen
10:30 SJO NKvvProtos MO17-1 Den Ham MO17-1 Sportpark NKVV (Dalerpeel) regulier Te spelen
10:45 SVZW JO15-3 Den Ham JO15-3 Sportpark Het Lage Veld (Wierden) regulier Te spelen
11:30 Den Ham JO13-2G avc Heracles JO13-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham 9 Lemele 2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham VR2 Voorwaarts V. VR1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO17-2 DES JO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen