Programma

Hieronder het voetbalkrantje (waarin is opgenomen: het wedstrijdprogramma, indeling scheidsrechters, vervoersschema’s jeugd en de veld- en kleedkamerindeling) en het actuele wedstrijdprogramma bijgewerkt via sportlink.

(Klik op de blauwe link om voetbalkrantje te downloaden)

vbk 35

Voetbalkrantjes

Downloaden
0

woensdag 22 mei

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
18:30 Vroomshoopse Boys O12 Den Ham O12 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier Te spelen
18:30 Den Ham O14 Vroomshoopse Boys O14 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
20:00 Vroomshoopse Boys O16 Den Ham O16 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier Te spelen

vrijdag 24 mei

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
19:00 Den Ham VR25+1 DKB VR25+1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen

zaterdag 25 mei

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
08:30 Vroomshoopse Boys JO11-4 Den Ham JO11-2 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-1 Markelo JO10-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-2 Excelsior '31 JO10-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-2 Olympia'28 JO9-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO9-3 Stevo JO9-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 Den Ham JO10-4 Oranje Nassau JO10-4 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
08:45 SJO JCO JO9-7G Den Ham JO9-5 Sportpark Westbroek (Ommen) regulier Te spelen
09:00 Bergentheim JO12-1 Den Ham JO12-2 Sportpark Moscou (Bergentheim) regulier Te spelen
09:00 Stevo JO9-3 Den Ham JO9-4 Sportpark De Peuverweide (Geesteren) regulier Te spelen
09:30 Den Ham JO13-2 JVC Dedemsvaart JO13-2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
09:30 JVC Dedemsvaart JO10-3 Den Ham JO10-3 Sportpark De Boekweit (Dedemsvaart) regulier Te spelen
09:45 DETO JO9-1 Den Ham JO9-1 Sportpark Het Midden (Vriezenveen) regulier Te spelen
10:00 Den Ham MO15-2 Hulzense Boys MO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO11-1 TVC '28 JO11-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO11-3G Lemele JO11-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Den Ham JO15-1 Ruurlo JO15-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:00 Vroomshoopse Boys JO17-2 Den Ham JO17-2 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) (Vroomshoop) regulier Te spelen
10:15 Den Ham JO15-2 VMC JO15-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
10:15 DES JO12-2 Den Ham JO12-1 Sportpark Gagelman (Nijverdal) regulier Te spelen
10:15 HTC JO15-2 Den Ham JO15-3 Sportpark Pelikaan (Zwolle) regulier Te spelen
10:30 ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO15-1 Den Ham MO15-1 Sportcomplex Borgele (Deventer) regulier Te spelen
11:00 DETO JO13-1G Den Ham JO13-1 Sportpark Het Midden (Vriezenveen) regulier Te spelen
11:00 Nieuw Heeten JO13-1G Den Ham JO13-3G Sportpark De Belte (Nieuw Heeten) regulier Te spelen
12:00 Den Ham 2 Excelsior '31 4 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO19-2 HHC Hardenberg JO19-4 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:00 Den Ham JO17-1 SVVN JO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:15 Den Ham JO17-3 Daarlerveen JO17-1G Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
12:30 SP Daarle VR1 Den Ham VR2 Sportpark N' Kadiek (Daarle) regulier Te spelen
13:00 De Tukkers JO15-3 Den Ham JO15-4 Sportpark Loarkamp (Albergen) regulier Te spelen
13:30 Marienberg 2 Den Ham 3 Sportpark Westerpark (Beerzerveld) regulier Te spelen
13:45 Vogido VR2 Den Ham VR1 Sportpark Het Wooldrik (Enschede) regulier Te spelen
14:15 Den Ham 6 Lemele 2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 1 De Esch 1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 7 MVV '69 2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 4 SP Daarle 2 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 Den Ham 5 De Zweef 3 Zat. Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen
14:30 SVVN 5 Den Ham 8 Sportpark Groot Lochter (Nijverdal) regulier Te spelen
15:00 Luctor Et Emergo JO19-1 Den Ham JO19-1 Sportpark De Horst (Almelo) (Almelo) regulier Te spelen

maandag 27 mei

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
19:00 Den Ham JO17-2 Vilsteren JO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen

woensdag 29 mei

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
19:00 Den Ham MO17-1 Vogido MO17-1 Sportpark De Rohorst (Den Ham) regulier Te spelen

zaterdag 1 juni

Aanvang Thuis Uit Locatie Soort Status
10:30 Lelystad '67 MO17-1 Den Ham MO17-1 Sportpark Langezand (Lelystad) regulier Te spelen
11:00 Den Ham JO9-1 SVVN JO9-1 Sportpark De Vikkerhoek (Hengelo) beker Te spelen
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com