Fantastische revival VR1

Geplaatst op

De dames van Den Ham hebben de draad goed opgepakt. Na de dreun tegen Epe stond er vanmorgen in Holten een strijdlustig team en werd het andere blauwwit met 2-1 verslagen. Een prachtige toeristische tocht over de Sallandse Heuvelrug, met wat obstakels en omwegen, leidde de Hammer ladies naar ’t Vletgoor. Er was echter voldoende tijd om uitgebreid te picknicken op de parkeerplaats met de koffie en broodjes van Marlies (COOP). Deze coöperatieve voorbereiding zorgde ervoor dat de uitspelende ploeg heerlijk relaxed aan de aftrap verscheen. Er was totaal geen drempelvrees en Den Ham liet meteen van zich spreken en loste enkele waarschuwingsschoten, totdat Jenneke defensief geklungel koelbloedig afstrafte: 0-1. Wie hierna dacht dat BW66 wakker was geschud, kwam zeer bedrogen uit. DH bepaalde het spel en kreeg meerdere kansen om de score minimaal te verdubbelen zo niet te verviervoudigen. Helaas stond het vizier niet scherp genoeg en moest de ploeg geheel uit het niets zelfs de gelijkmaker incasseren. Vlak voor rust kwam Den Ham wederom op een meer dan verdiende voorsprong. Een afgemeten voorzet van Chantal werd door goudhaantje Jenneke tot doelpunt gepromoveerd. Na de thee namen de blauwwitte tornado’s weer het initiatief, maar konden ze de bevrijdende derde treffer niet maken. De tegenstoten van de gastvrouwen waren niet geheel van gevaar ontbloot, zodat Romy enkele knappe reddingen moest verrichten om de overwinning over de streep te trekken. De laatste 10 minuten was het een echte overlevingstocht, menig Hammer leeuwin had de knollen op maar op karakter werd de 2-1 welverdiend over de streep getrokken. Hulde aan VR1 voor een heerlijk voetbalgevecht in Holten.

advertentie

advertentie

advertentie