Goed seizoen voor de jo9-1

Geplaatst op

Na een goede start van het seizoen 2018-2019 in de 2e klasse, bleek dit team hogerop te kunnen. Het team werd na de winterstop ingedeeld in de hoofdklasse, waar we vaak goede weerstand konden bieden en zo ook een aantal wedstrijden wisten te winnen. Ook heeft het team de poulefase van de beker doorstaan, zodat we zaterdag mochten aantreden in de bekerfinale in Hengelo. Na een heroïsche strijd waarin we bijna de gehele wedstrijd voor stonden, hebben we de finale nipt verloren met 7-6 van SVVN. Ondanks dat, hebben we er zaterdag nog een mooi feestje van gemaakt, want dat heeft dit team dik verdiend! Drie jongens uit dit team zijn gescout door verschillende BVO’s.

Jorn en Sennah zijn in stage bij FC Emmen en FC Twente. Thijmen heeft onlangs gehoord dat hij definitief mag aansluiten in de jeugdopleiding en zodoende vanaf volgend seizoen zal gaan spelen in de JO10 van FC Emmen!

advertentie

advertentie

advertentie