HOC, stabiele sponsorgroep voor onze club en overigen.

Geplaatst op

Op de druk bezochte nieuwjaarsbijeenkomst van het H.O.C. kon voorzitter Jerry Blekkenhorst voor de eerste keer melden dat het ledental was gestegen tot meer dan 80 leden. In het 23 jarige bestaan van de club een unicum. Penningmeester Anja Bosch kon de boeken sluiten met een positief resultaat.
Naast de v.v. Den Ham gingen er het afgelopen jaar bijdragen naar verschillende verenigingen en instanties, zoals het zwembad de Groene Jager, de muziekvereniging en naar o.a. naar de bus van Carint Reggeland voor de dagopvang ouderen. Ook voor de komende muziektheaterspektakel over 75 jaar bevrijding brinkdorp Den Ham met codenaam Zipper is een substantiele bijdrage toegekend.
Al met al weer mooie voorbeelden van de verbindende werking van het HOC voor het dorp Den Ham.
Op de foto een vijftal nieuwe leden van het H.O.C.

advertentie

advertentie

advertentie