Informatie van de Materiaalcommissie

Geplaatst op

Beste leiders en trainers,

Deze week zijn de kleding en de tassen weer ingeleverd. Er is goed gehoor gegeven aan de oproep van de materiaalcommissie. Zijn we blij mee. Enkele teams hebben de spullen niet ingeleverd en daar hebben we niets van gehoord. We gaan ervan uit dat de leiders/trainers van deze teams zelf zorgen dat diegene die het team verlaat de spullen inlevert bij hen.

Hoe verder?

Voor de teams die voor de bouwvak de tassen en shirts willen hebben: Deze kunnen gehaald worden in de kelder op woensdagavond 10 juli van 18.30 tot 20.30.

Voor de teams die na de bouwvak beginnen: De spullen kunnen gehaald worden in de kelder op woensdagavond 21 augustus van 18.30 – 20.30.

De kastjes worden gecontroleerd. De ballen worden weer gerangschikt in de juiste container en waar nodig aangevuld. Dit gebeurt in de week van 19 augustus. I.v.m. onze vakantieplanning lukt dit niet eerder. Als je eerder traint moet je het dus doen met de ballen welke nu in de container zitten.

In de periode tussen 11 juli en 19 augustus is de materiaalcommissie niet bereikbaar.

We wensen jullie alvast een goede vakantie.

De materiaalcommissie.

advertentie

advertentie

advertentie