Metamorfose Kerkallee/Rohorst

Geplaatst op

Het is een kaalslag aan de Kerkallee op dit moment, maar verderop bij ons sportcomplex zijn de contouren reeds zichtbaar hoe het allemaal gaat worden. Ons Veld 2 is opgeschoven en over de volle breedte door de v.v. Den Ham van ballenvangers voorzien. Ons nieuwe  Veld 5 wordt nu ook mooi omzoomd met bosplantsoen waarbij, net als bij veld 2, reeds rekening is gehouden met de plek van het toekomstige fietspad.

Als straks de fietsbrug is geplaatst en de gemeente de aanleg van het fietspad laat uitvoeren hebben we met elkaar een sportpark,  én toegangsweg, waar we trots op kunnen zijn.

Met name bij veld 2 en veld 5 zijn de vrijwilligers van onze club druk geweest om het geheel te realiseren.  Alles in goede samenwerking met  de gemeente Twenterand.

Nu alleen nog de finishing touch !

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com