Nieuwe bordsponsor zoekt het hogerop!

Geplaatst op

Ja, we hebben er weer een nieuwe bordsponsor bij. En dit keer eentje van een wel zeer hoog niveau, want zo bevinden zich de mannen van Braakman schoorsteenbedrijf op de daken. 5 jaar geleden is de altijd ‘goed te passe’ Gerjan Braakman (op de foto met zijn linker duim omhoog) voor zichzelf begonnen. En dat was best spannend, zo vertelde hij vrijdag. Nadat ook zijn vrouw Wilma (wil niet op de foto) in het bedrijf de planning is gaan doen, is Chris Veurink (op de foto met zijn rechter duim omhoog) als extra schoorsteenveger erbij gekomen.
Het bedrijf kan nu de vraag weer goed aan. Zeker in deze drukke periode richting Sinterklaas …..
Stoere foto, mannen!

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com