Prachtige zege JO13-3

Geplaatst op

Den Ham JO13-3 heeft een klinkende 8-1 overwinning behaald op en in het altijd gastvrije Mariënberg, hiermee is de nederlaag in de eerste bekerwedstrijd volledig weggepoetst. De Hammer Boys hadden een kwartier nodig om de Westerparkbewoners op de knieën te krijgen. Het was Chiel die zeer bekeken de 0-1 scoorde. In het blauwwitte kwartier voor rust werd rood-zwart compleet zoek gespeeld en voor de rust waren al een kwartet treffers te noteren. Stan (2x) en Ties lieten de meegereisde supportersschare juichen. Het ging dus fantasTies. Na de pauze speelde Den Ham ‘133’ heerlijk samen en werden mooie aanvallen opgezet. In het tweede half uur was het de Dirkjan-show, die met een hattrick scherp voor de goal was. Bij 0-7 kon de gastheer de eretreffer aantekenen en met het derde doelpunt van Stan werd de eindstand uiteindelijk: 1-8. Goed gedaan Den Ham JO13-3!

advertentie

advertentie

advertentie