Schoolvoetbal op de Rohorst

Geplaatst op

De afgelopen dagen was het weer een gezellige topdrukte op de Rohorst. Op dinsdag werd het Schoolvoetbaltoernooi voor de meiden gehouden voor de leerlingen uit Den Ham en Vroomshoop. Woensdag mochten de jongens het veld betreden.

Het meidentoernooi werd dik verdiend gewonnen door de Willibrordusschool. De Hammenaren van de Smithoek en de Maten werden respectievelijke 2e en 3e.

Bij de jongens was de spanning ook om te snijden. Na een geweldige finale mocht Nieuwoord zich tot kampioen bekronen nadat ze De Maten hadden verslagen. Een knappe tweede plek dus voor de jongens van de Maten. De toppers van de Oranjeschool gingen er vandoor met de derde plek.

Het waren twee zonnige en uitermate goed bezochte toernooien. Met de zwoele omroepstem van Marianka werden de avonden in goede banen begeleid. Een grote pluim voor alle vrijwilligers, scheidsrechters, begeleiding en natuurlijke de deelnemende kids!!

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com