Spectaculaire zege VR1

Geplaatst op

Het is Den Ham VR1 gelukt om de wedstrijd van het jaar te winnen. Op de Rohorst werd het andere Blauw Wit in een doelpuntenfestival met 4-3 verslagen. De dames van Den Ham hadden een overwinning nodig om niet op een grote achterstand te komen in de bikkelharde strijd tegen degradatie. Het jaar 2018 had nog geen jubelstemming gebracht en dus moest het wederom tegen de Holtense formatie gebeuren. Gesterkt door de 2-1 zege in de eerste wedstrijd begon het team van Janneke aan de strijd. Wat een dramatisch begin: na 10 minuten leek het een bijna onmogelijke opgave te worden. BW66 stond al met 2-0 voor en hoe zou dit nog goedkomen. Het bijna onwaarschijnlijke gebeurde en de Hammer blauwwitte tornado’s kwamen voor rust zelfs al op voorsprong. Irene en Melanie (2x) zorgden voor vreugdevolle koppies tijdens de theepauze. In het tweede bedrijf ging Den Ham VR1 op jacht naar de vierde treffer en ze kregen meerdere mogelijkheden om de kraker vroegtijdig te beslissen. Groot was dan ook de domper halverwege de tweede helft dat de gelijkmaker viel. De thuisploeg kon er gelukkig nog voldoende energie uitpersen om het duel in haar voordeel te beslissen. Een schitterende aanval over rechts werd namelijk een kwartier voor tijd tot doelpunt gepromoveerd. Met een afgemeten voorzet bereikte Marlies het magische hoofd van Marianka, die met een subtiele knik voor grote feestvreugde en opluchting op veld 4 zorgde en zo VR1 aan een zwaarbevochten, sensationele en zeer welkome driepunter hielp.

advertentie

advertentie

advertentie