Spektakel bij JO13-3

Geplaatst op

Den Ham JO13-3 speelde haar laatste bekerduel thuis tegen DETO. Op voorhand leek het duel uit te gaan draaien op een gelijkwaardige pot. In de eerste helft waren de gasten echter oppermachtig en moest Den Ham vrezen voor een flinke afstraffing. De Hammenaren waren in het eerste half uur geen schim van het dreamteam dat een week eerder Marienberg met wervelend voetbal versloeg. Waardoor waren onze jongens van slag: het late aanvangstijdstip, de Rally of de muziek die over het sportpark galmde …. Voer voor psychologen en het duo Bakker en Van Dijk. Met de rust was de stand maar liefst 5-1 in het voordeel van de Vriezenveners. Een wonderspeech en heerlijke thee deden het spelbeeld in het tweede bedrijf compleet veranderen. Den Ham was ineens heer en meester en toverde aanval na aanval uit de hoge hoed. Halverwege de tweede helft kwamen de goals en kreeg DETO het ineens Spaans benauwd. Vlak voor tijd was het 4-5 en de Vjenne-keeper wist met enkele prachtige reddingen de meer dan verdiende gelijkmaker te voorkomen. Ondanks dat het Den Ham geen punt(en) opleverde kan JO13-3 met het oogstrelende spel van de tweede helft met een goed gevoel de competitie in gaan.

advertentie

advertentie

advertentie