Supportersvereniging blijft op de kleintjes letten

Geplaatst op

De immer actieve SV van v.v. Den Ham is van alle markten thuis. Ze steunen de club op meerdere fronten. Naast al hun inspanningen rondom het vlaggenschip hebben ze ook zeker oog voor de Hammer jeugd. Bij kampioenschappen sponsoren zij de catering (patat/drinken/etc.) en ze zijn de trotse hoofdsponsor van de F-league. De spelers/speelsters van de interne competitie zijn door de mannen van de SV in een prachtig nieuw tenue gestoken. Op de foto staan de Hammer talenten, hun begeleiders en een delegatie van de SV vol trots de nieuwe outfit te showen. We wensen de jongste lichting blauwwitters veel spelvreugde en bedanken de supportersvereniging voor hun mooie gebaar.

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com