VR1 wint opnieuw

Geplaatst op

De dames hebben ook het tweede competitieduel winnend afgesloten. Het team van Arjan Mondeel versloeg thuis Oranje Nassau uit Almelo. De gasten hadden in de eerste fase de overhand en het leek dus een lastige klus te worden voor de Hammer ladies. Zij werden echter in het zadel geholpen door de oranjehemden. Nadat de Almelose praatsessie begon, vergaten ze om te blijven voetballen (twee dingen tegelijk doen is dus ONmogelijk) en hiervan profiteerde Den Ham optimaal. Melanie opende de score en Noë verdubbelde nog voor de pauze de voorsprong. Nikki mocht nog een keer latje schieten vanaf 25 meter. Een tamme tweede helft leidde lange tijd tot niets totdat Romeeeeeeeeeeeeeeeee Kuiperrrrrrrrrrrrrrrrrr scoorde en hierna twee meter de lucht in sprong en de strijd definitief beslist was: 3-0.

advertentie

advertentie

advertentie