VR1 wint topper

Geplaatst op

De Hammer dames hebben de koppositie gepakt door thuis met 2-1 te winnen van Vogido. De clash tussen de nummers 2 en 1 was een boeiende. Het duel was 99 minuten lang nagenoeg in evenwicht, waarbij de betere kansen zelfs voor de gasten waren. Goed keeperswerk van Anne en een zeer strijdlustig Den Ham zorgden ervoor dat de punten echter op de Rohorst bleven. De blauwwitten kwamen door Silje op voorsprong. Zij schoot een afgemeten voorzet van Noë beheerst binnen. Dat Noë een gouden linkerbeen heeft liet ze voor rust nog zien. Een zeer scherp aangesneden corner van haar belandde magistraal op de paal. De tweede helft begon zeer voortvarend voor de thuisploeg. Nikki schoot binnen 60 seconden de 2-0 tegen de touwen en Den Ham leek op rozen te zitten. Niets was minder waar. De aansluitingstreffer liet niet snel op zich wachten en hierna volgden nog 40 bloedstollende minuten. Vogido ging op jacht naar de gelijkmaker maar kon een aantal mogelijkheden niet verzilveren. Den Ham bleef hierdoor op poleposition staan voor de winst, maar moest wel alles geven om de heerlijke en zwaarbevochten driepunter over de streep te trekken. Met 12 uit 4 hebben de vrouwen van Arjan in ieder geval een puike start van de competitie.

advertentie

advertentie

advertentie