Vrouwen 1 wint in Daarle

Geplaatst op

Den Ham VR1 heeft de tweede competitiewedstrijd met 3-0 gewonnen bij de buren uit Daarle. Na de verrassende bekerzege van VR2 op Sportpark ‘n Kadiek was het vlaggenschip van de Hammer damesafdeling natuurlijk aan haar stand verplicht om een goed resultaat te behalen. In de eerste helft gaf de thuisploeg echter zeer goed partij en voorkwam Anne een voorsprong voor de gastvrouwen. In het laatste kwartier voor rust kwam de Mondeel-formatie beter in haar spel en was het wachten op de eerste blauwwitte goal. Het doelpunt kwam precies op slag van rust. De bijna zeilster Marianka scoorde na 44 minuten en 57 seconden met een echte ‘Van den Hoevens streep’, waarbij de bal strak onder de lat in het doel zeilde. Een lekkere opsteker voor Den Ham, dat na rust binnen tien minuten uitliep naar 0-3. Nikki met een heerlijke geplaatste kopbal en Vera met een typische spitsengoal waren de doelpuntenmakers. In het laatste half uur bleef de voor de hand liggende ‘0-4’ op het scorebord staan, echter de Hammer productie bleef steken bij een trio treffers.

advertentie

advertentie

advertentie