Werklust VR1 beloond

Geplaatst op

De dames van Den Ham hebben wederom een zeer belangrijke thuisoverwinning behaald in het degradatiegevecht. RDC uit Deventer werd nipt, maar verdiend met 1-0 verslagen. De Hammer ladies gaven vooral in het eerste helft een duidelijk signaal af dat de punten op De Rohorst moesten blijven. Het team van Janneke, Eijmbert en Ronald kreeg meerdere mogelijkheden op de openingstreffer en zag vlak voor rust het veldoverwicht beloond worden door een zeer fraaie goal van Marlies. In het tweede bedrijf kon de thuisploeg nog twintig minuten vol gas geven en kwamen er kansen om de score te verdubbelen. Daar Den Ham de trekker niet voor de tweede maal kon overhalen, bleef het duel spannend, ondanks dat FC RDC niet bij machte was om echt gevaarlijk te worden. Marianka en Nikki heersten op het middenveld en Jenneke stond achterin als een koningin te verdedigen. Marlies liep na rust alle gaten dicht en Anne stond zeer geconcentreerd te keepen. Er was voor de gasten dan ook geen doorkomen aan ook al omdat alle speelsters van Den Ham een enorme portie werklust toonden en de 1-0 voorsprong keurig over de eindstreep konden trekken.

advertentie

advertentie

advertentie