Za. 9 maart: Heracles eSports bij v.v. Den Ham

Geplaatst op

Op zaterdag 9 maart komt Heracles eSports van 10.00 tot 12.00 uur naar v.v. Den Ham. Een lid Team Heracles eSports zal aanwezig zijn en jij kunt ze uitdagen voor een potje FIFA19. Je hoeft niks mee te nemen en je hoeft je niet aan te melden: iedereen is welkom.

Heracles eSports is onderdeel van Heracles Almelo en is voorloper in eSports onder de Eredivisieclubs. Omdat Heracles Almelo een regionale club is en de relatie met voetbalclubs in de regio belangrijk vindt, komen zij op 9 maart naar v.v. Den Ham.
Bryan Hessing vertegenwoordigt Heracles eSports in de Nederlandse edivisie en op internationale toernooien. Vanaf januari speelt hij de tweede seizoenshelft van de edivisie. Er spelen vier jongens in de eJeugd van Heracles eSports. Deze vier talenten trainen om net zo goed te worden als Bryan en Bryan traint ze elke week in de eBox in het Polman Stadion. Heracles eSports is altijd op zoek naar nieuw talent. Misschien ben jij dat wel.

We zien je graag op 9 maart van 10.00 tot 12.00 uur.

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com