Den Ham huldigt twee kampioenen

Geplaatst op

Zaterdag 1 december was een bijzondere dag voor voetbalvereniging Den Ham. Twee teams zetten de kroon op een prima verlopen najaarscompetitie. Den Ham JO15-2 en JO11-3 werden uitvoerig in het zonnetje gezet vanwege het behaalde kampioenschap. JO15-2 boekte de negende zege op rij door Mariënheem op sportpark de Rohorst met 6-0 te verslaan. In Lemele konden de toppers van JO11-3 feestvieren nadat ze hun tiende overwinning hadden geboekt. Het andere blauwwit aan de andere kant van de Regge werd met 10-1 verslagen. Beide Hammer teams pakten met overmacht de titel en hebben een voorsprong van maar liefst acht punten op de achtervolgers. Voetbalvereniging Den Ham feliciteert spelers en begeleiding van JO15-2 en JO11-3 met het behaalde kampioenschap.

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com