Overtuigende zege Vrouwen 1

Geplaatst op

De dames van Den Ham hebben ook hun tweede uitwedstrijd in een driepunter omgezet. Op sportpark de Boekweit in Dedemsvaart werd de plaatselijke trots met 4-0 verslagen. De verrassende nummer twee van de ranglijst kon lange tijd met de blauwwitte tornado’s mee, maar hielp Den Ham in het zadel met een eigen doelpunt. In het tweede bedrijf kwam de Mondeel-expres goed op stoom en werd de strijd snel in Hammer voordeel beslist. Met drie treffers van eigen fabricaat (Silje, Nikki en Nina) kwam er nu wel een echte 0-4 eindstand op het digitale wedstrijdformulier. Den Ham VR1 gaat met een prima gevoel de herfstbreak in. Ze staan op plek 2 met 10 punten uit 4 wedstrijden en ze mogen op zaterdag 19 oktober thuis aantreden in de bekercompetitie tegen een oude bekende: Drienerlo VR1.

advertentie

advertentie

advertentie