Uitslagen en standen

Geplaatst op

Hier komen ze weer:

uitslagen_en_standenlijst 10022019

Het was voor menig team een stormachtig begin van de competitie in 2019. Gelukkig had een flink aantal ploegen de wind in de rug. Den Ham 2 liet gisteren wel zien dat het niet Onmogelijk is om in ALMELO te winnen. Traditiegetrouw zijn de uitslagen in de tweede ‘helft’ van de competitie iets minder opvallend. Gelukkig bevestigen uitzonderingen de regel, blijft de bal rond, hebben we met de bekende wisselvalligheid te maken, de vorm van de dag en de magische krachten in de sport. Den Ham JO17-2 veegde Bruchterveld met 6-1 van de mat, MO15-1 scoorde achtmaal in Raalte, gingen DH5 en 7 beide met 6-3 onderuit, pakte DH4 in 8 dagen 6 punten van HHC, zeges voor VR1 en VR2 en wist De Boys 1 voor het eerst deze competitie geen doelpunt te maken in een uitwedstrijd.

advertentie

advertentie

advertentie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com