VR1 wint (zesde) thuiswedstrijd

Geplaatst op

De dames van Arjan hebben hun laatste competitiewedstrijd van 2018 gewonnen. Op sportpark de Rohorst werd SVZW VR2 met 3-1 verslagen. De Wierdense dames, die uit van het sterke KOSC in Ootmarsum hadden gewonnen, konden nu ook lang genieten van een voorsprong bij een hoogvlieger. De blauwwitte tornado’s begonnen namelijk niet geweldig goed aan de match. De anders zo soepel lopende machine in thuiswedstrijden haperde voor rust en de gasten bleven simpel op de been en kwamen zelfs al vrij snel op 0-1. Normaliter niks aan de hand, maar deze middag duurde het wel heel lang voordat het frivole spel van de Mondeel-expres op gang kwam. Een wonderspeech in de rust leidde er wel toe dat er in het tweede bedrijf een enorm veldoverwicht kwam en een lawine aan corners. De gelijkmaker kon dan ook niet lang uitblijven. Zwart-wit hapte 20 minuten na rust naar adem en daar profiteerde Den Ham optimaal van. In de gouden 66e minuut scoorde de thuisploeg tweemaal binnen 60 seconden en zo was de voorsprong een feit. Silje en Melanie verrasten de keepster van afstand en zo stond er ineens een lekkere 2-1 op het scorebord. Den Ham bleef naar de bevrijdende derde treffer zoeken en deze kwam vlak voor tijd op naam van Marlies, zodat de Hammer vrouwen met een heerlijk gevoel de winterstop ingaan.

advertentie

advertentie

advertentie